Montáž

ODBORNÁ MONTÁŽ

Montáž WPC teras, plotů a plotovek odbornými techniky

 

Kromě samotných prken pro stavbu terasy, plotů a plotovek jsme také schopni zajistit vám jejich profesionální montáž. Budete-li si přát, vaši představu vyhotovíme od návrhu až po kompletní realizaci. Stačí vyplnit poptávkový formulář a my vaši poptávku rádi zpracujeme ZDARMA.

Poptat-terasu

 

Montáž terasy svépomocí

Pokud dáváte přednost dodání materiálu bez montáže, doporučujeme pečlivě prostudovat montážní návod. Pro každý typ terasy existuje specifický návod na montáž; kompletní přehled naleznete zde.

Nezapomeňte, že montážní návod je předpis výrobce pro bezvadnou funkčnost terasy. Nedodržení montážního návodu může být příčinou následných problémů. Nejste-li si jisti, obraťte se raději na profesionály. Neváhejte nás oslovit!

 

Pokud si u nás objednáte terasu včetně montáže a bude-li terasa příslušenstvím rodinného domu nebo bytu, splňující definici sociálního bydlení, budeme účtovat sníženou sazbu DPH 15%.

 

Instalacni-navod

Fotogalerie-terasy-woodplastic 


 

Sociální bydlení

Bytem pro sociální bydlení je byt, jehož celková podlahová plocha nepřesahuje 120 m2.

Rodinným domem pro sociální bydlení je rodinný dům (více jak polovina podlahové plochy je určena pro rodinné bydlení), jehož celková podlahová plocha nepřesahuje 350 m2.

Podmínky: citované v §48a, odst. 1 Zákona o DPH a §121, odst. 1 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku

 

woodplastic-terasy-style-plus-teak-5-1600x600

Zpět do obchodu